Strona główna » Sprzedawca

Sprzedawca

Nasza firma specjalizuje się w optymalizacji spalania paliw stałych. Pan Jerzy Sznerski po kilkunastu latach badań nad spalaniem koksu opracował specjalny aktywator, o handlowej nazwie AnVer®, pozwalający ograniczyć ilość koksu niezbędną przy produkcji żeliwa, stali i wełny mineralnej.

Mikroprzedsiębiorca Roku 2011

W 2011 roku Sznerski została nagrodzona prestiżową nagrodą „Mikroprzedsiębiorca Roku 2011” w VII edycji konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku” organizowanego cyklicznie przez Fundację Kronenberga działającą przy banku City Handlowy. W konkursie startowało około 252 firmy z całego kraju.

źródło: www.citibank.pl

IENA – 2010 Norymberga


W 2010 roku aktywator AnVer® został doceniony przez jury Międzynarodowych Targów „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” IENA 2010 w Norymberdze w Niemczech, które nagrodziło wynalazek złotym medalem jako technologię mogącą w największym stopniu znaleźć zastosowanie w przemyśle. Jest to ogromny sukces ponieważ na targach przedstawiono około 800 nowych rozwiązań z całego świata.

Doświadczenia zebrane w czasie prac nad aktywatorem koksu zaowocowały opracowaniem nowego aktywatora przeznaczonego do spalania węgla i biomasy. Nowy aktywator, o handlowej nazwie AnLen®, jest przeznaczony dla węgla kamiennego w różnym sortymencie: orzech, eko-groszek i miał oraz biomasy w postaci drewna kominkowego i zrębków drewnianych. Przedsiębiorstwo przygotowało również wzbogacony o dodatek AnLen® pellet i brykiety. Co więcej Aktywator AnLen® może być stosowany przy spalaniu węgla brunatnego.